FAQ

Czy opalanie natryskowe brudzi ubrania?

Płyn brązujący jest koloru ciemnobrązowego, jest to testowy barwnik, pokazuje gdzie został nałożony preparat, a gdzie nie. Barwnik ten jest całkowicie zmywalny przy pierwszej kąpieli. Przychodząc na zabieg najlepiej ubrać ciemne, luźne rzeczy. Po utrwaleniu opalenizny i pierwszej kąpieli, nie ma ryzyka zabrudzeń.

Jak się przygotować do opalania natryskowego?

Weź prysznic, aby zmyć z ciała wszelkie kosmetyki, zrób demakijaż, zadbaj o peeling ciała – nie powinien zawierać żadnych olejków, polecam zmieloną kawę. Skóra powinna być pozbawiona środka nawilżającego, balsamu, perfum, dezodorantu. Wosk, depilacja, golenie oraz wszelkie zabiegi kosmetyczne powinny być wykonane minimum 24h przed opalaniem. Jeżeli planujesz zabieg manicure lub pedicure – należy go wykonać przed zabiegiem opalania lub minimum 8 godzin po zabiegu.

Czy opalanie natryskowe jest szkodliwe, czy opalanie natryskowe jest bezpieczne?

Opalanie natryskowe jest najbezpieczniejszą z metod opalania, brak jest jakichkolwiek skutków ubocznych dla zdrowia. Dodatkowo nawilży i odżywi Twoją skórę.

Ile utrzymuje się opalanie natryskowe?

Opalanie natryskowe utrzymuje się do 10 dni. Należy dbać opaleniznę i odpowiednio często nawilżać ciało.

Ile kosztuje opalanie natryskowe?

Opalanie natryskowe w Kiss of the Sun wynosi 120 zł na terenie Wrocławia. W cenie zawiera się dojazd do Klienta, jednorazowa bielizna oraz zabieg opalania natryskowego.

Jak wygląda opalanie natryskowe?

Opalanie natryskowe to nic innego jak rozpylenie na skórze barwnika za pomocą atomizera. Zabieg jest higieniczny, przeprowadza się go w rozkładanym namiocie w pozycji stojącej.

Jak przygotować się do pierwszego zabiegu opalania?

Wszystkie informacje, jak przygotować się do pierwszego zabiegu opalania znajdziesz tutaj

Jak mogę zapłacić za usługę?

Możliwe formy zapłaty to gotówka lub karta płatnicza (pod warunkiem, że w miejscu realizacji usługi jest zasięg internetowy).

Po jakim czasie należy zmyć preparat?

Preparat należy zmyć po 2-8 godzinach. Rozbieżność ta zależy od stosowanych płynów. Krótszych – dwugodzinnych lub dłuższych – ośmiogodzinnych.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do tego zabiegu?

Tak, głównym i najważniejszym przeciwwskazaniem jest nadmierna potliwość, w wyniku którego powstanie nierównomierna opalenizna.

Kiedy najlepiej umówić się na zabieg opalania natryskowego?

Najlepszy termin to 2-3 dni przed planowaną uroczystością/imprezą/wystąpieniem.

Napisz

Opalanie Natryskowe Karolina Magnuszewska
+48 575 847 797
opalanienatryskowewroc@gmail.com

Bądźmy w kontakcie

Polityka prywatności