Opalanie natryskowe

Cum sociis natoque penatibus et neque. Vestibulum massa in nibh malesuada congue.

Gdzie?

Opalanie natryskowe wykonuję w mieszkaniu Klientów. Dzięki temu oszczędzają oni swój czas oraz czują się bezpieczniej i bardziej komfortowo. Zabieg polega na równomiernym rozpylaniu na skórze mgiełki opalającej z barwnikiem, który wykonuje się za pomocą specjalnego atomizera.

Sprzęt

Profesjonalnie użyty atomizer zapewnia równomierny koloryt na całym ciele bez ryzyka smug. Kolor opalenizny Klient wybiera po konsultacji ze mną, tak, aby efekt był naturalny i podkreślał jej urodę. Odcień skóry można pogłębić o jeden lub dwa tony od wyjściowego.
Efekt widoczny jest od razu po zabiegu. Spowodowane jest to barwnikiem zawartym w preparacie. Jednak na rezultat końcowy należy poczekać do 24 godzin.

Czas zabiegu

Opalanie natryskowe trwa maksymalnie 30 minut. Sama aplikacja zajmuje między 5 a 10 minut, natomiast do zabiegu trzeba się odpowiednio przygotować, a po nim zadbać o wyschnięcie płynu.

Składniki

W preparacie opalającym zawarty jest nie tylko barwnik, ale także organiczne składniki, które mają wpływ na poprawę kondycji skóry np. aloes, zielona herbata, kokos. Korzystając z opalania natryskowego skóra wygląda na zdrową, nawilżoną, odświeżoną. Dobrze opalone ciało jest w stanie ukryć drobne niedoskonałości, które na co dzień mogą przeszkadzać Klientom (cellulit, przebarwienia, piegi, itp.)

Składnik DHA używany w płynach SunFX stosowany do zabiegów opalania posiada certyfikat ECOCERT. Produkty oznakowane tym znakiem muszą zawierać surowce pochodzenia naturalnego przynajmniej w 95%. W związku z powyższym alergicy, kobiety w ciąży, osoby z chorobami skórnymi mogą czuć się bezpiecznie. Ważną informacją jest również to iż preparaty SunFX nie są testowane na zwierzętach, nie posiadają alkoholu, konserwantów, perfum oraz innych potencjalnie niebezpiecznych związków chemicznych.

Zapraszam do zapoznania się z całą ofertą , którą proponuję swoim Klientom.

Napisz

Opalanie Natryskowe Karolina Magnuszewska
+48 575 947 797
opalanienatryskowewroc@gmail.com

Bądźmy w kontakcie

Polityka prywatności