Ostatnimi czasy opalanie natryskowe stało się hitem. Z roku na rok coraz więcej kobiet pragnie skorzystać z tych usług. Ten sposób opalenizny wydaje się szczególnie dobrym rozwiązaniem ze względu na brak przeciwwskazań oraz szybki, naturalny efekt. Wygrywa więc z opalaniem słonecznym lub solarium, które szkodzą skórze w konsekwencji powodując nowotwory skórne.

Jak wygląda opalanie natryskowe?

Opalanie natryskowe wykonywane jest w specjalnej komorze lub rozkładanym namiocie. Polega na spryskaniu ciała delikatną brązującą mgiełką za pomocą atomizera. Dzięki jej użyciu, płyn rozprowadzany jest równo po całym ciele tworząc efekt pięknej i zdrowej opalenizny, bez obaw o smugi czy plamy.

Po opaleniu należy wysuszyć ciało, aby przyspieszyło to wchłanianie preparatu. Płyny opalające tworzone są z naturalnych składników: nie zawierają parabenów, środków konserwujących ani alkoholu. Powoduje to, że są w pełni bezpieczne i nie podrażniają skóry. Mogą korzystać z nich alergicy, czy kobiety w ciąży.

Bielizna w czasie opalania natryskowego

Kosmetyczki mają różne podejście do bielizny w czasie opalania natryskowego. U jednych można kupić bieliznę jednorazową, inne oferują je darmowo, a w jeszcze innym gabinecie klientki ubrane są we własną bieliznę. Ze względów higienicznych nie zaleca się opalania nago.

Opalanie natryskowe – jak się do niego przygotować?

Wszystkie informacje na temat przygotowania się do zabiegu opalania natryskowego znajdziecie w poście czym jest opalanie natryskowe.

Opalanie natryskowe – ile trwa?

Opalanie natryskowe jest zabiegiem trwającym stosunkowo krótko – bo do 15 minut. Ładny, naturalny kolor widoczny jest od razu po zabiegu. Aby jego trwałość utrzymała się na ciele możliwie najdłużej, radzi się nie brać kąpieli do kilku godzin po zabiegu. W ten sposób preparat będzie mógł wchłonąć w skórę.

Opalanie natryskowe daje możliwość bardzo szybkiej opalenizny, już po jednej wizycie skóra Klientki może być ciemniejsza o 2-3 tony od wyjściowej.

Opalanie natryskowe – jak długo utrzymuje się efekt?

Ciało po takim zabiegu utrzymuje promienisty, opalony kolor od 7 do 10 dni. Po tym czasie skóra stopniowo blednie, ponieważ preparat się wymywa. Trwałość zależy głównie od dwóch czynników: po pierwsze jak skóra została przygotowana do zabiegu oraz od dbania o nią po opalaniu natryskowym.

Klientkom odradza się stosowania peelingów, korzystania z basenów, sauny czy jacuzzi, ponieważ powoduje to szybsze wypłukiwanie się preparatu. Aby możliwie najskuteczniej przedłużyć trwałość preparatu należy regularnie nawilżać ciało – przynajmniej 2 razy dziennie.

Kobieta w ciąży również chętnie korzysta z zabiegu w Kiss of the Sun

Opalanie natryskowe – dla kogo jest? Czy są przeciwwskazania?

Opalanie natryskowe polecane jest każdemu. Jedynym przeciwwskazaniem do zabiegu jest nadmierna potliwość, która może spowodować zacieki, a tym samym nierówną opaleniznę.

Z zabiegu korzystają zarówno mężczyźni, jak i kobiety – również w ciąży, czy matki karmiące piersią, osoby w różnym wieku.

Opalanie natryskowe – jakie partie ciała można opalać?

Opalać można całe ciało lub wybrane części. Zazwyczaj kosmetyczki rozdzielają opalanie na: opalanie twarzy, szyi i dekoltu; od pasa w górę; od pasa w dół. Cena za zabieg zależna jest od tego, czy Klientka chce opalić całe ciało czy jego część.

Efekt po zabiegu opalania natryskowego u pani Karoliny Magnuszewskiej

Opalanie natryskowe – kiedy warto skorzystać?

Z zabiegu opalania natryskowego można skorzystać zawsze, nie mając ku temu większego powodu, ale są sytuacje, wydarzenia i momenty, w których opalenizna będzie dodatkowym atutem i pięknym uzupełnieniem całości. Takim wydarzeniem jest ślub – z tej okazji nierzadko państwo młodzi korzystają z usług, by w swoim wielkim dniu wyglądać promiennie i zdrowo.

Każdy wie, że poczucie pewności siebie zmniejsza lub niweluje stres. Osoby występujące przed publicznością często decydują się na opalanie natryskowe, by poczuć większą swobodę i wyższe poczucie atrakcyjności.

Opalanie natryskowe – cena

Kwota, którą należy wydać za zabieg opalania całego ciała waha się w granicy od 100 złotych do 150 złotych. Cena zależy przede wszystkim od renomy kosmetyczki, wykorzystywanych produktów oraz miasta, w którym wykonuje się opalanie natryskowe. Jeśli chodzi o opalanie części ciała jest bardzo różna kwota waha się między 50 złotych a 90 złotych.

Podsumowanie

Warto skorzystać z zabiegu opalania natryskowego, aby przekonać się, że ten rodzaj opalania nie niszczy skóry, ale ją nawilża i dodaje blasku. Składniki zawarte w preparacie są naturalne. Zabieg przeznaczony jest również dla osób posiadających dużo pieprzyków lub trądzik. Preparat opalający pokrywa wszelkie przebarwienia i inne niedoskonałości skóry. Jest to więc świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zakryć na przykład niewielkie blizny po urazach, chorobach lub wypryskach.

W dodatku to wyjątkowo szybki sposób na równomiernie i pięknie opalone ciało. Efekt widoczny jest po jednym seansie! Takiego samego rezultatu nie zapewni żadne solarium. Tam należy chodzić często i regularnie, aby skóra nabrała ciemniejszego kolorytu.

Opalanie natryskowe jest z pewnością najzdrowszym sposobem na upiększenie swojego ciała. Jeśli nadal się wahasz, zadzwoń do mnie, a ja rozwieję wszelkie Twoje wątpliwości i odpowiem na każde pytanie.